Trénujme paměť po celý rok

15.12.2023 09:00

Tak jako v letošním roce, tak i v lednu následujícího roku budeme trénovat paměť. Přidáte se k nám? Od ledna do března nás čeká celkem pět setkání. Vy sami můžete o jejich náplni spolurozhodovat. Snažíme se, aby Vám jednotlivá témata byla blízká. Zaměřujeme se na to, co si potřebujeme pamatovat každý den. Aby se nám nestávalo, že zapomeneme důležité telefonní číslo, jméno nebo nákupní seznam. Kromě toho posílíme pozornost a koncentraci.

Kurz se bude konat vždy v pátek jednou za čtrnáct dní od 9 hodin. Zahajujeme v pátek 19. ledna 2024. Kurz bude probíhat v podkroví Městské knihovny, a je třeba se na něj předem přihlásit přímo v knihovně nebo na e-mailu: knihovnice@dolni-bousov.cz. Termíny dalších setkání jsou: 2. února, 16. února, 1. března a 15. března 2024. Vstupné činí 50 Kč za setkání.

Bc. Gabriela Řepová