NEMÁME? SEŽENEME

25.08.2019 17:38

Neboli Meziknihovní výpůjční služba (MVS)

Tuto službu využijete, pokud hledáte nějaký dokument, který není ve fondu naší knihovny, ale nachází se v jiné knihovně v České republice. Seženeme to, co potřebujete. Službu poskytujeme zdarma, je však možné, že půjčující knihovna si bude účtovat nějaký poplatek (např. poštovné).

Tato služba je ovšem poskytována pouze registrovaným čtenářům s platným čtenářským průkazem. Registrovat se můžete buď přímo u nás v knihovně, nebo online.

Vypůjčení dokumentu

O výpůjčku můžete požádat osobně v knihovně nebo na emailu: knihovna@dolni-bousov.cz. Bližší informace získáte e-mailem nebo telefonicky: 322 312 002.

Meziknihovní reprografické služby (získání tištěné kopie článku)

O zajištění tištěné kopie můžete požádat osobně v knihovně nebo na emailu: knihovna@dolni-bousov.cz. Bližší informace získáte e-mailem nebo telefonicky: 322 312 002. V případě, že si vyřizující knihovna kopie účtuje, platíte účtovanou částku.

Logo online katalogu

Logo Vaše konto