Korálkové vánoční ozdoby

17.11.2012 14:00

Kurz Korálkové vánoční ozdoby

Tvoříme tradiční vánoční ozdoby z korálků

Máte rádi tradiční české korálkové vánoční ozdoby? Podobné, jaké visely na vánočním stromečku vašich babiček? Chcete si jimi letos ozdobit i ten svůj vánoční stromeček, ale nevíte jak na to? Nebo snad víte, ale tušíte že v předvánočním shonu vám na jejich výrobu nezbyde čas?

V sobotu 17. listopadu od 14 hodin

pořádáme v městské knihovně kurzy výroby vánočních ozdob z korálků, kam můžete přijít a v klidu a příjemné společnosti tvořit.

Proč začínáme s přípravou na Vánoce tak brzo? No přece proto, abychom si stihli včas vyrobit dostatek ozdob ještě předtím, než začne klasický vánoční shon, pečení cukroví a nakupování dárků.

Vyrobíme si ozdoby z drátků a korálků. Kurz je určen především pro dospělé i děti od 8 let věku a je vhodný pro začátečníky.

KDY: sobota 17. 11. od 14 hod.

KDE: Městská knihovna, Kostelní 144, Dolní Bousov

CENA: 60 Kč (v ceně materiál na výrobu dvou ozdob)

S SEBOU: dobrou náladu a chuť tvořit, a pokud máte kleštičky s kulatými špičkami

Délka kurzu: cca 2 - 3 hodiny