3.-9.10. Týden knihoven

05.09.2011 13:27

Již druhým rokem Vás zveme na Týden knihoven plný knihovnických akcí...

• Pro ty, kteří ještě do knihovny nechodí, ale vážně o tom uvažují, bude celý týden probíhat registrace nových čtenářů zdarma s platností legitimace na 1 rok.
  • Hříšným dlužníkům i dlužným hříšníkům nabízíme AMNESTII. Máte jedinečnou možnost vrátit knihy bez poplatku z prodlení, a to pouze v týdnu od 3. 10. do 9. 10. To není proto, že chceme nějak protěžovat ty nepořádné. Je to proto, že chceme naše knížky zpět. Neváhejte a využijte této akce. Pokud jste knihy ztratili, je to šance i pro vás, přijít, zaplatit náhradu a nemuset platit upomínku.
  • Po celý týden bude v otevíracích hodinách knihovny probíhat prodej krásných dětských knih nakladatelství Thovt.

A nezapomněli jsme ani na dospělé. Během tohoto týdne Vám nabídneme několik různých důvodů, proč přijít posedět do knihovny. Přesvědčte se sami:

3.10. Pondělí: Cestovatelská beseda „Můj pohled na Austrálii“ 18:00
vypráví a fotografie promítá paní Meszarosová z Dolního Bousova

5. 10. Středa: Divadlo pro děti – 17:00
přijďte do knihovny na hranou pohádku Císařovy nové šaty

6. 10. Čtvrtek: Vzpomínkový večer s knihami spisovatelky Monyové – 18:00
připravujeme komponovaný pořad o životě a knihách zesnulé spisovatelky Monyové

7. 10. Pátek: Černá hodinka se severskou detektivkou – 20:00
přijďte si s přáteli posedět s občerstvením u stolků, nechte si předčítat při světle svíček; abychom se nebáli, můžete s sebou vzít i něco ostřejšího (k pití, samozřejmě; nože, nůžky sekyry a pily nechte klidně doma :-)