10. Týden knihoven v Bousově

23.09.2019 10:57

V týdnu od 1. do 5. října se v naší knihovně opět uskuteční akce s mottem „Týden knihoven“. Týden knihoven je největší společnou událostí českých knihoven. Tento knihovnický happening každoročně láká na celou řadu akcí, které se od roku 1996 těší stále větší oblibě veřejnosti i samotných knihovníků.

I my jsme pro vás na říjen přichystali jako každoročně mnoho akcí. Zaměřili jsme se na oblíbené téma cestování a příroda, chystáme něco pro děti i něco pro dospělé, a tak doufáme, že si každý z vás najde alespoň jedno téma, které ho osloví. Jak je zvykem, po celý týden budou mít noví čtenáři možnost se zaregistrovat na následující rok zdarma. Šanci opět dáváme i hříšníkům, kterým budou (pokud knihy přijdou vrátit v tomto týdnu) odpuštěny všechny upomínky! Chceme prostě své knihy zpět.